Šiuolaikiniai namų rekuperatoriai

Jau ne paslaptis, kad žiemą namuose daug šilčiau nei vasarą. Taip pat ne paslaptis, kad šaltuoju metų laiku mūsų namai eikvoja šilumą. Nereikia būti burtininku, kad suprastum, jog turi būti būdas išspręsti šią problemą ir išnaudoti natūralų namų energijos šaltinį. Namai su gerai izoliuotomis sienomis gali lengvai prarasti iki 30 proc. šilumos, o tai reiškia, kad jie net nežinodami eikvoja energiją. Štai kodėl vis daugiau namų savininkų kreipiasi į sieninius oro kondicionierius kaip į puikų sprendimą, padedantį išlaikyti namuose komfortą ištisus metus. Šie prietaisai yra kompaktiški, lengvai montuojami ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Atsižvelgiant į tai, žinodami, kokio tipo oro kondicionierius jums labiausiai tiktų, galite lengviau pasirinkti tinkamą modelį f skaitykite toliau…https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/

Kas yra sieninis oro kondicionierius?

Sieniniai oro kondicionieriai iš esmės yra ant sienos montuojami oro kondicionieriai. Pagrindinis šio tipo prietaisų privalumas yra tas, kad jie lengvai ir greitai sumontuojami be jokio vargo ar žalos sienai. Dėl kompaktiškos konstrukcijos šie įrenginiai taip pat idealiai tinka patalpoms, kurių vidaus plotas yra ribotas. Dar vienas sieninių oro kondicionierių privalumas yra tas, kad jie efektyviai naudoja energiją. Tai reiškia, kad naudodami šiuos prietaisus galite sutaupyti daug pinigų sąskaitoms už elektrą. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/ Sieninius oro kondicionierius taip pat labai lengva valyti. Kadangi šie įrenginiai yra sumontuoti ant sienos, juos galite tiesiog ištraukti ir valyti apačioje drėgna šluoste. Šie vėsinimo įrenginiai taip pat puikiai tinka, jei turite mažų vaikų, kurie mėgsta laipioti po baldus. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/

Oro kondicionierių tipai

Jau aptarėme, kodėl galite norėti investuoti į sieninį oro kondicionierių. Tačiau prieš skubėdami į artimiausią prietaisų parduotuvę ir išsirinkdami vieną iš jų, išsiaiškinkime, kas yra šie prietaisai. – Langiniai oro kondicionieriai: Tai labiausiai paplitęs oro kondicionierių tipas. Iš esmės jie vėsina orą, kaip energijos šaltinį naudodami šilumą iš jūsų namų vidaus. – Ventiliatoriniai oro kondicionieriai: Ventiliatoriniai oro kondicionieriai iš esmės yra langų oro kondicionieriai, kurių gale sumontuotas ventiliatorius. – Vidiniai įrenginiai: Vidiniai oro kondicionieriai iš esmės yra tokie patys kaip langų ir ventiliatoriniai oro kondicionieriai, tik jie modifikuoti taip, kad galėtų veikti jūsų namuose. – Sieniniai oro kondicionieriai: Tai yra tie, kuriuos aptarėme iki šiol. Iš esmės tai yra ant sienos montuojami ventiliatoriai, kurie veikia kaip oro kondicionieriai.

Kada turėtumėte rinktis vidaus įrenginį?

Jei gyvenate klimato zonoje, kurioje vasarą būna labai karšta, geriausias pasirinkimas būtų vidaus įrenginys. Tačiau jei gyvenate klimate, kuriame žiemą būna šalta, tikrai turėtumėte rinktis sieninį oro kondicionierių. Šie įrenginiai puikiai vėsina ir vasarą, ir žiemą.

Kada turėtumėte rinktis bekanalį padalytą tipą?

Jei jūsų namai itin maži ir neturite pakankamai vietos dideliam oro kondicionieriui, visuomet galite rinktis bekanalį split tipo oro kondicionierių. Šie prietaisai idealiai tinka ten, kur ribota patalpų erdvė. Be to, jie yra ekologiški, nes jiems nereikia elektros energijos šaltinio. Jei turite nedidelį butą ar butą, galite rinktis įrenginį, kuris turi mini split technologiją. Šie prietaisai idealiai tinka patalpoms, kuriose nėra daug vidaus ploto. Jie taip pat puikiai tinka, jei norite sutaupyti sąskaitas už elektrą.

Kada turėtumėte įsigyti lubinį ar nešiojamąjį modelį?

Lubiniai įrenginiai yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote centrinio oro kondicionieriaus. Šie oro kondicionieriai idealiai tinka didelėms patalpoms ir puikiai vėsina. Jie taip pat yra energetiškai efektyvūs ir jiems nereikia montuoti jokių laidų. Nešiojamieji oro kondicionieriai yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote nedidelio įrenginio. Jį galite pernešti iš vienos erdvės į kitą, nuo balkono iki terasos. Šie prietaisai yra kompaktiški ir lengvai perkeliami.

Sieninių oro kondicionierių privalumai

– Jie efektyviai naudoja energiją: Sieninio oro kondicionieriaus gale esantis ventiliatorius mechaninę energiją paverčia elektros energija, kuri vėliau virsta vėsiu oru. Dėl to šie prietaisai itin efektyviai naudoja energiją. – Jie tylūs: dėl tylaus veikimo nereikės nerimauti, kad trukdysite aplinkiniams oro kondicionieriaus ūžimu. – Juos lengva valyti: Kadangi šie įrenginiai yra kompaktiški, juos galite tiesiog ištraukti, atjungti laidą ir išvalyti apačią drėgna šluoste. – Jie yra nebrangūs: Šie prietaisai yra pigiausi oro kondicionieriai ir puikiai vėsina orą. – Jie idealiai tinka mažoms patalpoms: Šie įrenginiai idealiai tinka patalpoms, kuriose nėra pakankamai vidaus erdvės. Jie taip pat puikiai tinka taupyti sąskaitas už elektrą. – Jie yra nešiojami: Šiuos įrenginius lengva pernešti iš vienos vietos į kitą, jų nereikia montuoti. – Jiems nereikalinga jokia priežiūra: Tai mažiausiai priežiūros reikalaujantys oro kondicionierių tipai.

Sieninių oro kondicionierių trūkumai

– Jie yra brangūs: Šie prietaisai yra brangiausi oro kondicionierių tipai. – Jie užima daug vietos: Šie prietaisai yra didžiausi oro kondicionieriai ir užima daug vietos. – Jie yra sunkūs: šie įrenginiai yra labai sunkūs ir gali kelti pavojų jūsų luboms. – Jiems reikia elektros energijos: Šių prietaisų veikimui reikalinga elektra, todėl jie yra taršos šaltinis.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *